Тачпад, трекпад для MacBook Pro Retina 13″ A1425 2012

Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MD212LL/A (EMC 2557),BTO/CTO (EMC 2557),ME662LL/A (EMC 2672),BTO/CTO (EMC 2672)

За допомогою сенсорної панелі, ви можете виконувати безліч функцій, які можна дізнатися в системних налаштуваннях комп'ютера. Використання макбука не передбачає підключення миші, яка потребує додаткового місця для повноцінної роботи. Тачпад для MacBook Pro Retina 13″ A1425 дозволяє використовувати різні програми, швидко змінювати вікна та робочі столи. Основні несправності в роботі трекпада: відсутність відгуку при натисканні, довільне ковзання курсора на екрані, наявність мертвих зон, западання кнопки, тріщини або вм'ятини. Причинами некоректної роботи може стати удар або падіння макбука, потрапляння рідини або вологи на контактні доріжки та шлейф тачпада. Виправити ситуацію допоможе лише заміна комплектуючої, яку ми рекомендуємо проводити у спеціалізованому сервісному центрі.

trackpad а1425