Кнопка Home у зборі для iPhone 6+ (plus)

Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MGAM2LL/A (A1522 EMC 2817),MGCL2LL/A (A1522 EMC 2817),MGCW2LL/A (A1524 EMC 2817),N/A (A1593 EMC 2817)

                                                                                                 Кнопка Home у зборі для iPhone 6+ (plus) 

Оскільки ця кнопка використовується щодня, вона може не працювати належним чином. При натисканні на кнопку Home утворюється проміжок, який потрапляє пил і осідає на шлейфі, що відповідає за працездатність кнопки. Іноді відновити роботу кнопку можливо після проведення чищення, але якщо цей спосіб не допомагає, необхідно звернутися до сервісного центру, де кваліфіковані майстри проведуть оперативну заміну. Ви також можете замовити оригінальну кнопку Home у зборі для iPhone 6+ (plus) в 2mac, а після отримання встановити її самостійно, але у такому разі ви самі несете відповідальність за працездатність телефону. Акуратне та дбайливе ставлення до свого смартфону, дозволить подовжити працездатність кнопки Home.

Питання та відповіді

Підписатися
Сповістити про
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Добрий день, буде працювати з простим 6 plus? чи ця кнопка з touch id?

Доброго дня, Станіслав! Так, ця кнопка “Home” саме для моделі iPhone 6 Plus. На жаль, після заміни кнопки Touch ID працювати не буде, це особливість деяких моделей iPhone. Дякуємо за запитання, гарного Вам дня!