Лоток для SIM-карти iPhone 7

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MNAD2LL/A (A1660 EMC 3091),MN9E2LL/A (A1778 EMC 3091),MNCF2J/A (A1779 EMC 3091),N/A (A1780 EMC 3091)

Однією з найважливіших та найменших запчастин смартфона є лоток для SIM-карти iPhone 7 та інших моделей. Слот розташований у правому боці смартфона завдяки нерозбірній конструкції пристрою і відкривається за допомогою спеціальної скріпки. До кожного смартфона в комплекті йде свій лоток для SIM-карти, важливо знати, що для iPhone 7 слот не підійде для будь-якої іншої моделі. Не володіючи даною інформацією, користувач може спробувати використовувати не підходящий лоток і зламати його або пошкодити сам роз'єм. У будь-якому випадку пошкодження або втрати комплектуючої у нас на сайті ви можете вибрати і купити новий лоток, а ми допоможемо його змінити. Ціна на комплектуючу доступна кожному власнику iPhone, тому не затягуйте із покупкою, оформлюйте замовлення прямо зараз.