Кнопка Home у зборі зі шлейфом iPhone 6s+ (plus)

Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MKTM2LL/A (A1634 EMC 2944),MKVP2LL/A (A1687 EMC 2944),ML6C2CH/A (1699 EMC 2944),N/A (A1690 EMC 2944)

                                                                                         Кнопка Home у зборі зі шлейфом iPhone 6s+ (plus)
Якщо при натисканні на кнопку Home, нічого не відбувається або вона працює некоректно, швидше за все, проблеми викликані виходом з ладу шлейфу. Але в деяких випадках необхідна заміна кнопки, яка могла зламатися в результаті падіння пристрою. Найчастіше шлейф перестає працювати через потрапляння рідини та пилу всередину телефону, а також після падіння чи удару. Попадання вологи призводить до окислювальних процесів, у яких відбувається корозія. Якщо після чищення від вологи, сміття та пилу кнопка не стала працювати нормально, тоді необхідна заміна шлейфу кнопки Home у зборі зі шлейфом iPhone 6s+ (plus). Ви можете купити у нас оригінальну деталь та провести установку самостійно, за наявності досвіду в ремонті техніки Apple, та набору спеціальних інструментів.

2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 6S+ та зробити якісну заміну кнопки Home.