Нагороди від Apple за роботу у компанії

Всі знають про iPhone, iPad, AirPods, MacBook та інші «яблучні» гаджети, але виявляється, що Apple робить деякі речі не для продажу, а знають про них лише вибрані. Один із таких прикладів – нагорода, яку отримують співробітники компанії після 10, 20, 30 та 40 років роботи.

Починаючи з 2019 року, всі нагороди виробляються не з кришталю, а з тих же матеріалів і кольорів, що і продукти Apple. Виробничі залишки збирають разом, плавлять і відливають у довгі зливки, а потім розрізають на блоки та обробляють до кінцевого розміру. Поверхня алюмінієвих нагород полірується, нагороди ж із нержавіючої сталі шліфують до дзеркального блиску. Скошені краї зазнають алмазного огранювання.


При відкритті коробки працівника зустрічає лист із вдячністю, підписаний генеральним директором Apple Тімом Куком. На передній стороні подарунка знаходиться фірмове "яблучко" з нержавіючої сталі, а збоку вигравіруване число, ім'я співробітника та дата видачі нагороди. У комплекті йде тряпочка для полірування, оскільки логотип збирає відбитки.


Для 10- і 20-річних нагород Apple використовує алюміній, а 30- і 40-річні являють собою порожнисті блоки з нержавіючої сталі. І заключний момент якщо працівник відпрацював компанії 5 років, без уваги його не залишать та вручай лише лист з вдячністю.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі