Нічний режим на iPhone: як ним користуватися та найкращі знімки, які ми бачили

Незважаючи на занепокоєння щодо того, наскільки неприродною постобробка iPhone може зробити фотографії, нічний режим залишається однією з найбільш вражаючих функцій камери.
Нічний режим доступний на всіх моделях iPhone 11 і новіших, а також на iPad Pro.

iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max мають більш-менш ті ж результати, що й минулорічна лінійка Pro. Одна невелика зміна: цьогорічні моделі Pro тепер використовують повний 16-бітний колірний простір під час компіляції зображень для чіткого нічного знімка. Це трохи покращує точність кольору.
На відміну від інших режимів програми Камера, вам не потрібно гортати або перемикатися між нічним і звичайним фото. Нічний режим вмикається та налаштовується автоматично, коли він виявляє слабке освітлення.
Коли ввімкнено, він значно покращує фотографії, збільшуючи час експозиції камери вашого iPhone. У результаті можуть вийти неймовірні знімки за слабкого освітлення.

Як користуватися нічним режимом

Оскільки ви не можете вручну ввімкнути нічний режим для будь-яких налаштувань, вам потрібно буде перебувати в середовищі з низьким або середнім освітленням, щоб з’явився сірий або жовтий значок місяця.

Ось як це працює:

  1. Відкрийте програму Камера та перейдіть у режим фото. Знайдіть піктограму місяця у верхньому лівому куті (внизу ліворуч у альбомній орієнтації).
  2. Якщо він неактивний, це означає, що нічний режим доступний, але не ввімкнено автоматично, оскільки сцена надто яскрава.
  3. Якщо значок місяця виділено жовтим кольором, це означає, що він автоматично ввімкнено для вашої сцени та готовий до використання.
  4. Потім торкніться стрілки, спрямованої вгору, а потім жовтого місяця внизу, щоб налаштувати час експозиції.
  5. Нарешті, тримайте iPhone як найспокійніше під час зйомки в нічному режимі. Жовтий значок місяця вказує на тривалість, а над кнопкою затвора також з’явиться зворотний відлік.

Як використовувати нічний режим iPhone

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі