Етап 1. Як перевірити AirPods за серійним номером?
Одним з правильних і простих способів перевірки AirPods є перевірка за серійним номером, знайти його можна на коробці, а також усередині кришки кейсу (зверху правого навушника).
Але навіть таке навчилися підробляти не тільки на коробці, а й на корпусі. Тому ця стаття допоможе Вам навчиться легко розбиратися в даному питанні. І так необхідно знайти серійний номер навушників, потім перейдіть по посиланню.
Тепер "Введіть серійний номер", після нижче потрібно "Ввести код" з картинки та натискаєте "Продовжити".
У випадку, коли навушники оригінальні, буде надана вся інформація про дату їх покупки, про терміни дії технічної підтримки телефоном (активний/неактивний), а також право на ремонт та сервісне обслуговування.
Якщо ви побачите таку ж інформацію про результат перевірки, як показано на одному з двох наступних зображень, AirPods є підробкою.
Який би результат ви не побачили б, це не дасть 100% гарантії те, що девайс підробка або навпаки. І все ж таки існує невеликий відсоток того, що, наприклад, серійник був якісно скопійований з оригіналу або, що коробка, а також зарядний кейс є оригінальною або високоякісною реплікою, а навушники в них — підробкою. Якщо ви не впевнені в оригінальності своїх навушників, у сервісному центрі Apple «2Mac» вам допоможуть розібратися з цим питанням.
Етап 2. Як виглядають зовні оригінальні AirPods та підроблені
Для правильної та точної оцінки "на око", було б непогано мати оригінальні AirPods, так набагато легше було б оцінити їх візуально і відмінності впадали "в очі" відразу ж. Але не завжди є така можливість, як варіант, можете використовувати фото, але вони повинні бути якісними, з правильним ракурсом, інакше неправильна фотографія зможе ввести вас в оману.
Будьте уважні! Корпус навушників не повинен мати клавіші або світлодіоди, на внутрішній стороні ніжок (повернутої до обличчя при використанні) немає позначень L і R, або є інші позначення, - це точно не оригінал.
Навушники
Найважливіше, що потрібно подивитися – це решітки на динаміках, та на ніжки самих навушників.
Внизу на ніжках навушників від Applе, є овальна сіточка сірого кольору з білими смужками з боків. Що не скажеш про підробки – вони або повністю відсутні, або мають трохи інший вигляд. Відрізнятися можуть і смуги по краях - у підробці вони часто іншого кольору і розташовуються на іншому рівні, не з кільцем, що обрамляє грати, бувають трохи заглибленими в нього.
Зарядний кейс
Перевіряючи навушники, ви зрозуміли, що вони підроблені, в такому разі немає сенсу далі оглядати зарядний кейс. Хоча й траплялися рідкісні випадки, коли продавці намагалися “втюхати” оригінальні AirPods із підробленим кейсом.
Тому, при огляді самого зарядного кейсу, гарно дивимося на індикатори живлення, які залежно від покоління та моделі AirPods, можуть розташовуватися всередині (1-е та 2-е покоління без бездротової зарядки) або зовні (2-е покоління з бездротовою зарядкою та Pro) кейсу. Оригінальний девайс мають індикатори на одному рівні з корпусом, тобто не випирають, а підсвічуються тільки зеленим (при високому рівні заряду), помаранчевим (коли залишається менше одного циклу) та білим (у режимі пошуку, коли попередньо було виконано тривале натискання на кнопку на корпусі).
Виробники та продавці не оригіналу, в основному, видаються на дрібному тексті та інших подібних елементах – на зарядному блочці є шарнір та вказаний напис «Designed by Apple in California. Assembled in China».
Напис може бути більш товстим/вузьким і темним або, навпаки, світлим шрифтом, також підпис може бути взагалі не вказаний.
Не слід забувати переглядати роз'єм Lightning, який розташований знизу корпусу зарядного футляра. На дешевих підробках - товстий металевий контур, що відрізняється за кольором (світлішим або темнішим), також може випирати.
Коробка
Що можна зрозуміти по коробці/упаковці товару? Багато хто може поставити собі таке питання, але всі способи перевірки хороші та корисні за своїм. Ті способи, про які ми розповідали до цього, можливі тільки в тому випадку, коли надається доступ до самого девайсу. Але не всі продавці чи магазини дають доступ до товару до покупки. У такому випадку, можна оглянути зовнішню упаковку, і визначити товар оригінальний чи ні.
Ретельно оглядаємо низ упаковки – простір між кришкою та коробкою. Особливо у підробок - не найякісніші, за контуром видимий зазор. Також часто зустрічається різна ширина тих чи інших ділянках – десь ширше, десь уже.
Особливий час варто приділити підписам та малюнку на коробці. На зарядному футлярі, може бути жирніший шрифт, який має інший колір, ніж у оригіналу, наприклад, яскравіше або тьмяніше. Часто текст і малюнок виявляються яскравішими, блискучими, а на оригінальній коробці вони не такі помітні, матові.
Єдине, що може відображати світло – це напис AirPods збоку.
Враховуючи всі наші рекомендації щодо вибору навушників та зупиняючись на кожному такому важливому елементі, ви ніколи не потрапите на дешеву китайську підробку!
Ой було раз таке коли купував на радіоринку, але я розумів, що купую підробку за дешево… Коли другу показав, у котрого вже були Подси – по розмірам явно стало зрозуміло що це підробка. Але все ж таки навушники деякий час норм працювали, а через півроку швидко розряджатися почали
добрий день. так а яке у вас питання ?)