Плани Apple на iPhone (2019)

Аналітик Мінґ Чі Куо, відомий нам своїми влучними прогнозами, поділився подробицями про нові iPhone. Експерт вважає, що Apple таки зможе здивувати новими моделями iPhone. Очевидно, нововведення будуть не в дизайні: навіщо змінювати й так відмінний форм-фактор. Нові моделі отримають скляний корпус з матовою поверхнею, акумулятори зі збільшеною місткістю - все те, чого ми так довго чекали. Крім того, лінійка iPhone у 2019 році отримає можливість заряджати інші пристрої бездротовим чином.

Якщо вірити інсайдеру, цього року Apple покаже три оновлені моделі

  • iPhone 11 c 5,8-дюймовим OLED-дисплеєм;
  • iPhone 11 Max з 6,5-дюймовим OLED-екраном;
  • iPhone 11R з 6,1-дюймовим IPS-дисплеєм.

Всі поточні моделі можна купити тут.

Серед інших нововведень — iPhone 11R буде мати 4 ГБ оперативної пам'яті, а iPhone 11 отримає підтримку двох SIM-карток.

Як і очікувалося, iPhone 11 Max отримає систему з трьох камер з ширококутним об'єктивом, телеоб'єктивом і ультрарашироким об'єктивом. Уся лінійка iPhone (2019) збереже звичний Lightning-роз'єм. Перехід на USB-C поки що скасовується.

У планах Apple також покращити власну технологію біометричної ідентифікації Face ID. За даними джерела, компанії вдалося зробити сканер осіб швидше та точніше. Багато в чому це заслуга більш потужного проєктора точок, який дозволить знизити вплив навколишнього освітлення на роботу технології. Якщо у Вас виникли проблеми з Face ID або з іншими запчастинами телефону, раджу звернутися до сервісного центру.