Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Плата MagSafe для MacBook Air 11″ A1465

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MC505LL/A (EMC 2393),MC906LL/A (EMC 2393),MC968LL/A (EMC 2471),MD214LL/A (EMC 2471)

Якщо ви помітили, що комп'ютер не заряджається, або підключення відбувається, коли проводить або конектор знаходиться в певному положенні, необхідно звернутися до сервісного центру. Кваліфікованому майстру знадобиться кілька хвилин, щоб визначити точну причину пошкодження макбука та оперативно усунути її. Плата MagSafe для MacBook Air 11″ A1465 може зламатися після сильного удару або падіння, фізичної дії на ноутбук, потрапляння рідини всередину пристрою, використання не оригінального зарядного пристрою тощо. Багато різних поломок можуть проявлятися однаково, саме тому варто звернутися за допомогою до професіонала. Якщо ви маєте досвід у ремонті яблучних пристроїв або є майстром сервісного центру, замовляйте необхідну комплектуючу з доставкою по Києву та всій Україні, та проводьте самостійну установку. На всі запчастини нашого інтернет-магазину надається гарантія.