WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Роз'єм живлення MagSafe2 для MacBook Pro Retina 13″ A1425

В наявності

Ціна запчастини: $22.00
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MD212LL/A (EMC 2557),BTO/CTO (EMC 2557),ME662LL/A (EMC 2672),BTO/CTO (EMC 2672)

Будь-яка комплектуюча, як і технічний пристрій, не застрахована від поломок та пошкоджень. Якщо у вас необхідний досвід ремонту яблучної техніки та набір інструментів можете оформити замовлення будь-якої комплектуючої вже зараз і встановити її самостійно. Роз'єм живлення MagSafe2 для MacBook Pro Retina 13″ A1425, і його встановлення досить складне завдання для майстра-початківця або звичайного користувача, тому рекомендуємо звернутися в сервісний центр. Заміна роз'єму живлення може знадобитися, якщо при підключенні зарядного пристрою не заряджається комп'ютер, попадання пилу і дрібного сміття в роз'єм також може заважати повноцінному зчепленню конектора. У будь-якому випадку, перш ніж замовляти комплектуючі, рекомендуємо провести діагностику макбука, можливо причина некоректної роботи полягає в іншій поломці.