Ремонт iPhone 4 або анатомія старого яблучного девайсу

Як не дивно, але ця яблучна легенда досі має попит у великої кількості населення. Про це говорить дивовижна статистика – близько 90 мільйонів користувачів на цей час. Тепер уявіть попит на ремонт iPhone 4.
Щоб розуміти анатомію епловського девайсу, ми розглянемо найпоширеніші несправності, через які потрібно віднести в ремонт iPhone 4.

Заміна кнопки Home

Найчастіше кнопка Home просто перестає реагувати на натискання. Щоб зрозуміти, у чому може бути причина, розберемось в анатомії. Дуже часто в інтернеті пишуть такі рекомендації, як застосування WD-40 та інші «танці з бубном», після яких нібито настане чудове зцілення.

Ремонт кнопки Home на iPhone 4

На фотографії у всій красі представлена кнопка в такому ж положенні, що і в девайсі. Хвостик, що стирчить - це шлейф.

Шлейф кнопки Home

Зворотний бік шлейфа. Виглядає, як силует мульт. персонажа. 🙂
Продовжуємо розбір на частини.

Части кнопки Home

Як бачите, сама кнопка складається з трьох частин, між якими накопичується бруд, через що деталь перестає реагувати на натискання. Недосвідченим майстрам не рекомендується самостійно розбирати гаджет – краще віднести iPhone 4 на ремонт до майстра.

 

Динаміки на iPhone 4

Це одна з найпоширеніших проблем на яблучному девайсі четвертого покоління. Часто причина в накопиченні пилу та бруду. Але давайте розберемо анатомію динаміків яблучного девайса.

Ремонт динамиков на iPhone 4
На фотографії зображено мікросхему Cirrus Logic, яка є апаратним декодером звукового сигналу. Саме вона перетворює послідовність 1 і 0, з яких складається аудіо- та відеофайл, аналоговий сигнал, який можна почути.

Микшер на iPhone 4

На фотографії зображено аудіо-мікшер. Він пов'язаний з динаміками, мікрофонами та навушниками. Якщо один з елементів виходить з ладу, необхідно ремонтувати iPhone 4.

 

Акумулятор

Без коментарів 🙂
Якщо коротко, акумулятори мають обмежений термін служби, який вимірюється кількістю циклів і не переносять холоду.

Замена аккумулятора

Однак, найчастіше причиною передчасного зношування акумулятора є неправильна експлуатація. Зарядки та блоки живлення з невідповідними характеристиками, зарядка від прикурювача, швидкі зарядки - все це призводить до поводження з яблучним девайсом до майстра.

Якщо Ви пошкодили iPhone 4 або помітили недобре, необхідно звернутися до нас на ремонт. Пам'ятайте, самостійне лікування може бути небезпечним для здоров'я Вашого девайсу!

Права на фото належить ifixit.com.