Чистка від пилу MacBook Retina 13" late 2013-2015

Чистка от пыли MacBook Retina 13" late 2013-2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 449 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

5% знижка

на заміну запчастини
при замовленні онлайн!

Замінити запчастину
360

Ви не уявляєте, скільки пилу потрапляє всередину ноутбука! Особливо велика кількість бруду проникає, якщо Ви використовуєте пристрій поблизу дороги, курите біля пристрою, а самий розповсюджувач пилу - домашній вихованець! Може зовні ваш пристрій настільки чистий, що в ньому можна побачити своє відображення, але всередині пристрою, якщо не виконувати чищення MacBook Retina late 2013-2015, то це загрожує для комплектуючих! 

Чищення від пилу MacBook Pro Retina - MacBook Retina 13" late 2013-2015

Пил може бути причиною якої тупить система, довго відкриваються програми і іноді через скупчення бруду можете перегрітися процесор, а взагалі згоріти! Адже ви ж у себе вдома регулярно прибираєте, а пил нікуди не дівається, і щотижня знову і знову… Прибирання житла стає невід'ємною частиною вашого життя, чому ж Ви ігноруєте Чистку MacBook Retina late 2013-2015?

 

Читайте також про те, яких заходів потрібно вжити при попаданні вологи в макбук

Що робити, якщо до MacBook потрапила рідина?

Вимкніть комп'ютер негайно! Навіть у режимі бездіяльності він продовжує функціонувати. Найбільша небезпека при попаданні рідини в Macbook полягає в тому, що рідина при взаємодії з комплектуючими запускає хімічні реакції. Вони й читать дальше...
0 comments