Чистка від пилу MacBook Retina 13" late 2013-2015

Чистка от пыли MacBook Retina 13" late 2013-2015
Час на ремонт: від 15 хвилин
Ціна за послугу: 449 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓
360

Ви не уявляєте, скільки пилу потрапляє всередину ноутбука! Особливо велика кількість бруду проникає, якщо Ви використовуєте пристрій поблизу дороги, курите біля пристрою, а самий розповсюджувач пилу - домашній вихованець! Може зовні ваш пристрій настільки чистий, що в ньому можна побачити своє відображення, але всередині пристрою, якщо не виконувати чищення MacBook Retina late 2013-2015, то це загрожує для комплектуючих! 

Чищення від пилу MacBook Pro Retina - MacBook Retina 13" late 2013-2015

Пил може бути причиною якої тупить система, довго відкриваються програми і іноді через скупчення бруду можете перегрітися процесор, а взагалі згоріти! Адже ви ж у себе вдома регулярно прибираєте, а пил нікуди не дівається, і щотижня знову і знову… Прибирання житла стає невід'ємною частиною вашого життя, чому ж Ви ігноруєте Чистку MacBook Retina late 2013-2015?

 

Читайте також про те, яких заходів потрібно вжити при попаданні вологи в макбук

Що робити, якщо до MacBook потрапила рідина?

Вимкніть комп'ютер негайно! Навіть у режимі бездіяльності він продовжує функціонувати. Найбільша небезпека при попаданні рідини в Macbook полягає в тому, що рідина при взаємодії з комплектуючими запускає хімічні реакції. Вони й читать дальше...
0 comments