Що робити, якщо до MacBook потрапила рідина?

Вимкніть комп'ютер негайно! Навіть у режимі бездіяльності він продовжує функціонувати.

Найбільша небезпека при попаданні рідини в Macbook полягає в тому, що рідина при взаємодії з комплектуючими запускає хімічні реакції. Вони й ушкоджують комплектуючі, але не сам факт потрапляння рідини до macbook. Як відомо, наслідки того, що macbook був залитий, усувні. Головне негайно вжити заходів, чим довше запчастини піддаються впливу рідин, тим більша ймовірність їх фатального пошкодження.

Напевно вам цікаво “Що робити, якщо залитий макбук?” Насамперед необхідно розібрати пристрій. Озброїться 5-кутною викруткою для задньої кришки MacBook (можна купити у нас). Якщо у вас такої нема, несіть комп'ютер в наш сервіс 2Mac. Ми швидко та якісно позбавимо ваш macbook від симптомів залиття!

MacBook після влучення рідини - зняти задню кришку

 

Якщо у вас є викрутка, скоріше кладіть залитий макбук на стіл, клавіатурою вниз. Нехай екран звисає зі столу, а комп'ютер лежить на клавіатурі. Рідина витече з топ кейсу. Коли макбук розташований вищеописаним чином, беріться відкручувати гвинтики! Попри того, що це проста процедура, варто сфокусуватися.

 

 

Макбук був залитий – зняти планки ОЗПТепер зніміть планки ОЗП(Подивитися за посиланням як виглядають). Досить підняти їх та злегка клацнути з боків. Ймовірно, вони зеленого чи синього кольору. Коли ви закінчили знімати оперативну пам'ять, не забудьте відкрутити радіатор.

 

 

Попадання рідини до MacBook - зняти материнську плату

 

Відразу за ним вам потрібно зняти материнську плату. Вона знімається не складніше за задню кришку. Слід відкрутити гвинти, від'єднати шлейфи та інші контактні елементи, які тримають плату у корпусі. Коли запчастину знято, час її залити. Кладіть системну плату в ємність та заливайте змивкою для друкованих плат.

 

НеобхідноМатеринська плата MacBook занурена у змивку для друкованих плат покласти плату в ємність й залити так, щоб змивна речовина повністю покривала деталь. Рекомендована тривалість процедури – сім годин. Після залиття покладіть деталь на рушник чи сухі серветки. Так їй потрібно пролежати близько чотирьох годин. Коли плата висохла, потрібно нанести термопасту на поверхню сріблястого квадратика процесора.

 

 

Нанесення термопасти на радіатор Apple MacBook

Необхідно видавити термопасти розміром з сірникову головку, а потім прикладіть радіатор. Під тиском термопаста плавно розподілиться по поверхні процесора. Зафіксуйте радіатор гвинтиками. Переконайтеся, що на поверхні материнської плати не залишилося вологи. Коли ви переконалися у відсутності вологи на запчастині, поверніть її на місце. Разом із нею кулер та планки ОЗП. Не забудьте добре зафіксувати гвинтами. Прикріпіть кришку на місце.

 

 

Профілактика MacBook після залиття рідиною

Тепер можна вмикати ваш мак! Якщо кількість рідини, що потрапила в macbook, була незначною, така нескладна операція поверне вашу машинку в норму, проте, якщо у вас недостатньо досвіду або навичок у ремонті техніки Apple, при першій можливості варто провести діагностику в спеціалізованому сервісному центрі.

 

При серйозніших випадках потрапляння рідини в macbook, наприклад комп'ютер залитий жирним чи солодким, обов'язково слід поквапитися в сервісний центр. Компанія 2Mac з радістю надасть таку послугу.

 

Замовити профілактику макбука після залиття

    Підписатися
    Сповістити про
    0 коментарів
    Вбудовані Відгуки
    Переглянути всі коментарі