Заміна екрану (дисплея) iPhone 7 оригінал

Замена экрана-дисплея iPhone 7
Час на ремонт: від 1-ї години

Запчастина:
Обрати копію
Ціна за послугу: 1299 2199 грн.
Замовити послугу
Питання та відповіді↓

Найчастіше пошкодження iPhone спричинені неакуратним поводженням самих власників. Заводський брак проявляється за кілька днів або тижнів після покупки, достатньо кілька днів повноцінно використовувати пристрій. Якщо ви випадково впустили або вдарили телефон, на екрані можуть з'явитися подряпини або сколи, а в деяких випадках падіння з висоти і сила удару можуть призвести до того, що дисплей повністю розіб'ється. Перш ніж купити дисплей для IPhone 7 і розпочати самостійну заміну необхідно звернутися до майстра, який проведе оперативну діагностику.

Можливо, крім дисплея необхідно замінити інші комплектуючі, про це зможе повідомити інженер після безкоштовної діагностики проведеної в нашому сервісному центрі. Ми рекомендуємо встановлювати лише оригінальний дисплей, що дозволить уникнути спотворення зображення та передачі кольору. Заміна дисплея складний вид ремонту, тому не намагайтеся розбирати телефон удома та змінювати екран самостійно.
Рекомендуємо використовувати чохли для Вашого айфону, щоб уникнути неприємностей пов'язаних з падіннями - наші силіконові чохли перевірялися на ударостійкість, і в 80% випадків зі всіх падінь - Екран залишався цілим

Как мы меняем LCD-экран (дисплей) на iPhone 7