Типовий день Тіма Кука: як прокидатися до світанку та читати 800 листів?

Типовий день Тима КукаТім Кук – успішний, діловий підприємець. Має місце той факт, що генеральний директор Apple розпочинає свій день досить рано: Тім Кук розповів газеті Axios, як виглядає його типовий день; чоловік встає дуже рано, раніше ніж о четвертій годині ранку!

«Мені подобається проводити одну годину вранці за перегортанням листів тощо», - повідомив він в інтерв'ю.

У розкладі типового дня Тіма Кука о 5-й годині ранку починає тренування. «Потім я йду до спортивної зали та роблю вправи протягом однієї години, оскільки це знімає напругу», сказав Кук. Після цього він п'є каву та починає свій день.

Багатьом відомо, що успішні люди, як правило, розпочинають свій день рано. Однак, якщо вони спеціально роблять це, то також рано лягають спати?

«І я працюю прямо до 8 чи 9 вечора. А потім я роблю все це знову наступного дня», - уточнив він.

Крім того, Кук намагається менше часу проводити зі своїм смартфоном за допомогою нової функції «Screen Time» в iPhone. «Вимикаються мої сповіщення, й разом з цим зменшується кількість разів, коли я беру пристрій в руки. І це єдина причина, яка полягає в тому, що ми вбудували цю функцію до нашої операційної системи. Тепер я знаю, що я робив», - сказав він новині Axios.