TOP 10 Безкоштовних Програм Для iPhone

Тут ми не говоритимемо про популярні соц. мережі та про нові додатки від Apple, а розглянемо топ 10 безкоштовних додатків, які просто необхідні кожному. Поїхали!

Telegram

Ідеальний месенджер для спілкування. За словами Павла Дурова, Telegram кодує листування таким чином, що гарантує повну конфіденційність даних. А можливість створення чат-ботів буде ідеальним рішенням для власників інтернет-магазинів і не тільки. Його можливості вражають, також плюсом буде часте оновлення.

 

Uklon

Зручний додаток для пересування містом. Знайти машину можна за ціною, нижчою від конкурентів. Також додаток дозволяє відстежити де зараз знаходиться ваш водій. Є функція оплати карткою.

 

Eway

Підійде насамперед для того, щоб відстежувати потрібний вам транспорт на маршруті. Ви зможете вийти з дому та дійти до зупинки якраз до часу прибуття. Єдиний мінус — поки що не всі транспортні засоби мають GPS-маячки, тому їх рух не можна побачити на карті. Але щодо Києва, майже всі маршрути «Київпастрансу» та великих АТП уже синхронізовані з додатком, щоправда, частина з них не відображається в режимі реального часу.

 

Glovo

Іспанська компанія Glovo, яка надає послуги доставки практично всього, що поміститься в їхні рюкзаки. Кур'єри компанії купують товари в супермаркеті, ресторані або магазині побутових товарів та менше ніж за годину доставляють їх за адресою. Мобільність доставщиків досягається завдяки велосипедам та скутерам. Цей сервіс нещодавно з'явився в Україні та швидко набирає обертів.

Blockchain Wallet

Найкращий гаманець для зберігання криптовалюти. Ви можете миттєво здійснювати будь-які транзакції та розпоряджатися вашими коштами у будь-який час та в будь-якому місці.

 

Dropbox

Ця програма стала першим хмарним сервісом. Ще в 2009 році за його допомогою можна було отримати доступ до ваших файлів, незалежно від девайса, на якому вони знаходяться. За допомогою цієї програми можна надсилати відеоматеріали, фотографії, працювати над документами та слайдами презентацій. Дуже зручно для роботи в подорожах чи відрядженнях.

 

Pocket

Одна з найпопулярніших програм, що зберігає "на потім" статті, відео та фотографії. Пізніше ви зможете продивитися це все навіть офлайн. Інтерфейс нагадує інтернет-видання: лаконічний та простий. Збережену інформацію можна сортувати та зберігати стільки, скільки потрібно.

Evernote

Зручний робочий простір, що синхронізується між усіма вашими пристроями. Можна писати нотатки, складати списки, збирати матеріали, організовувати збережені статті, а також фотографії та записи. Обговорювати роботу з іншими людьми можна не виходячи з програми.

 

Pinterest

Пінтерест – це візуальна пошукова та соціальна мережа. Тобто уявіть, що ви вводите в Google запит, але кожен сайт виглядає як картинки. Як і в будь-якій іншій соціальній мережі, користувачі можуть лайкати, ділитися, додавати до себе в друзі, зберігати кожен сайт і потім шукати потрібні сайти вже у своїх закладках. Відмінний варіант для творчих людей та шукачів натхнення.

 

SoundCloud

Якщо ви втомилися перемикати радіостанції у пошуках гарної музики, а улюблений плейлист заслухався до дірок, спробуйте цей сервіс. Тут ви точно знайдете нові та, безсумнівно, приємні музичні враження. SoundCloud – це безмежне сховище музики.

Програми потрібні, щоб спростити нам життя. Думаю цей топ допоможе вам із цим. Використовуйте лише корисні програми)

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі