Вібромотор (Taptic Engine) для iPhone 6s

В наявності

Ціна запчастини: $4.40
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MKQ62LL/A (A1633 EMC 2946),MKT82LL/A (A1688 EMC 2946),ML7D2CH/A (A1700 EMC 2946),N/A (A1691 EMC 2946)

                                                                                                Вібромотор для iPhone 6s
Вібро-режим дуже зручний при беззвучному режимі, а також під час того, як надходить повідомлення, ви легко можете відчути, що вам телефонують, навіть коли телефон знаходиться в кишені. Коли вібро не спрацьовує при перемиканні режимів або телефон вібрує раз за раз, швидше за все з ладу вийшов вібромотор, який можна замінити в нашому сервісному центрі. 
Не варто самостійно проводити навіть не значний ремонт, адже для заміни будь-якої деталі потрібно повністю розібрати телефон. Без використання спеціального набору інструментів та за відсутності навичок, ви легко можете пошкодити внутрішні деталі, що призведе до більш дорогого ремонту. Якщо ви впевнені у своїх силах, можете купити вібромотор для Iphone 6s і оформити доставку в будь-яке місто на території України.

З цією запчастиною, 2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 6S та зробити якісну заміну вібромоторчика.