Витік характеристик iPhone 12 та iPad Air

Зовсім скоро Apple представить наступні покоління своїх пристроїв. Сьогодні ми детальніше розглянемо подробиці моделей iPhone та iPad, що недавно з'явилися в інтернет-просторі.

Відомий інсайдер Джон Проссер опублікував відеозапис екрана налаштувань майбутнього iPhone 12 Pro. Якщо говорити точніше, це коротке відео розкриває функції, які найімовірніше з'являться в новому iPhone, у тому числі дисплей із частотою 120 Гц, можливістю знімати відео в 4K зі швидкістю 240 кадрів в секунду, покращений нічний режим та багато іншого.

Однак можна сказати напевно, що на сайті Євразійської економічної комісії було перераховано сім нових варіантів iPad та вісім різновидів Apple Watch Series 6. Варто сказати про новий iPad Air, фотографії якого злили в мережу

Фотографія утіклого iPad Air 4
Пару днів тому в соціальних мережах з'явилися фотографії та технічна документація очікуваного iPad Air, з чого виходить, що наступний варіант iPad може включати повноекранний дисплей, відсутність кнопки «Додому» та Touch ID, інтегрований у кнопку живлення.

На жаль, у посібнику не згадується Face ID. Але через те, що ми маємо вбудований Touch ID у кнопку для розблокування, користувачам пропонується активувати пристрій за допомогою нього.

Фотографія утіклого iPad Air 2
На інших сторінках у посібнику згадується можливість підключення пристроїв USB-C, а не стандартний роз'єм Lightning, а також показаний роз'єм Smart Connector на задній панелі пристрою для підключення клавіатури Magic Keyboard та інших сумісних з ним аксесуарів.

Фотографія утіклого iPad Air
За численними чутками та припущеннями, можна сказати, що новий iPad Apple випустить у найближчому майбутньому. Але, виходячи з плутанини в моделі пристрою, а також у розмірі його дисплея, точно сказати про дату виходу неможливо.

Майте на увазі, що ці фотографії ще не були перевірені, і лідер Twitter-акаунту DuanRui не має великого послужного списку, але раніше з'являлися фото нового кабелю Lightning to USB-C, імовірно iPhone 12, що можливо буде постачатися з майбутніми моделями.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі