Встановлення MacOS на MacBook

Компанія 2ac надає такі послуги, як встановлення MacOS на MacBook Air/Pro/Retina, а також iMac. Інженери сервісного центру мають величезну базу версій операційних систем для MacBook. Якщо ж у Вас старий MacBook, ми встановимо відповідну операційну систему, щоб ваш комп'ютер працював, а не існував. Завжди готові порекомендувати, на якій версії MacOS ваш пристрій буде показувати гідний результат.

1. Даунгрейд операційної системи

Якщо ж ви встановили на свій MacBook актуальну версію MacOS, але з нею Ваш комп'ютер почав пригальмовувати, ми знаємо, як Вам допомогти. Буде достатньо відкотити el Capitan на Yosemite зі збереженням даних. Завдяки чому ви не втратите важливі дані, адже ми перенесемо всі файли, завдяки чому ви зможете спати спокійно.

2. Перевстановлення MacOS

Часто користувачі скаржаться на повільну роботу MacBook, хоча їх пристрій має топові характеристики. Як показує практика, найчастіше в MacBook просто засмічена пам'ять та встановлені програми, які не тільки негативно впливають на роботу самого ноутбука, але й конфліктують з іншим софтом.

3. Перенесення даних

Якщо ви придбали новий MacBook і бажаєте перенести дані старого пристрою на новий, ми з радістю допоможемо вам. Адже ми не тільки виконуємо апаратний ремонт MacBook, а також допомагаємо користувачам перейти комфортно з одного пристрою на новий.