Як почистити кеш на iPhone

Як позбавиться від кеш на iPhone

Зручні та швидкісні смартфони Apple - входять до топ-3 найвідоміших девайсів у світі. Але навіть Айфон може зіткнутися з проблемою нестачі пам'яті, і тоді нам доводиться жертвувати фотографіями, іграми, улюбленими програмами, видаляючи все необхідне і потрібне для того, щоб розвантажити трохи гаджет. Але навіщо жертвувати цінним, якщо можна просто очистити кеш?

Для чого потрібно чистити кеш 

Сучасний телефон відрізняється гарною продуктивністю, швидкими та якісними функціями. Але при тривалому використанні, айфон починає повільно працювати, мимоволі вимикатися і вмикатися при захаращеності. Кеш-кукі - якась інформація, яка містить різні програми і є системою смартфона для завантаження чогось. Наприклад, будь-яка завантажена вами раніше сторінка буде збережена в iPhone, і коли вам знадобиться потрапити на цю ж сторінку, то вона буде набагато активніше завантажуватися. Зробивши кілька кроків, можна позбавитися зайвого сміття, і заощадити 1-2 Гб пам'яті, без втрати важливого матеріалу.

Очищення браузерів

Компанія Apple розробила для своїх пристроїв свій браузер Safari. Але також часто використовують Google Chrome. Працюючи з іншими браузерами, при відкритті сторінок це кешується і пам'ять переповнюється і не вистачає місця для іншого контенту.

Очищаємо кеш у Safari

Очищення в сафарі відбувається за допомогою вкладки "Налаштування" і потім переміщуємося в самий низ сторінки. Вибираємо опцію "Очистити історію та дані веб-сайту" - це і призведе до видалення файлів-куки, історії пошуку у браузері.

Чистимо кеш Google Chrome на iPhone

У Google Chrome видалення здійснюється через відкриття браузер, внизу в правому куті натисканням на 3 точки і в меню вибираємо "Історія", потім "Очистити історію". Далі у рядку "Тимчасовий діапазон" встановлюємо "За весь час". Також відзначаємо всі пункти, окрім "Збережені паролі", оскільки в майбутньому не захочеться заново авторизуватися на сайтах, які відвідували раніше.

Очищення кешу в різних програмах на iPhone.

Основну частину сховища на будь-якому гаджеті займають файли мультимедіа, програми, які працюють із зображеннями, музикою та відео. Наприклад, соціальні мережі - Інстаграм, Фейсбук, Вайбер, Telegram і YouTube, навігатори. Чищення у цих програмах значно очистить Айфон.

Чистимо кеш Instagram на iPhone

Відомий інстаграм щодня відкривають мільйони людей. Очищення кешу Інстаграм відбувається таким чином: спочатку відкривається програма і переходимо на піктограму профілю внизу праворуч у кутку дисплея. Після цього в цьому меню, натиснувши на 3 рядки вгорі справа в кутку. Тепер переходимо в розділ "Налаштування", потім "Безпека" і нарешті "Очищення історії пошуку". Безліч запитів, які ви вводили раніше, подається по порядку. Видалити історію пошуку, натиснувши “Очистити все”.

Очистимо кеш Facebook на iPhone

Facebook, як і попередні програми, кешує медіа контент, але згодом вони ставали вже не такі актуальні і при цьому не видаляються автоматично. Перед тим як очистити кеш Facebook на iPhone, відкриваємо програму та входимо до свого облікового запису. Після цього, переходимо до Меню, розділ “Налаштування та конфіденційність” та “Налаштування”. Потім слідуємо в налаштування "Браузера" та "Видалить дані про відвідування сайтів".

Чистимо кеш Viber на iPhone

Мессенджер Вайбер - популярный у многих людей разной возрастной категорией. С помощью нее семьи общаются с любой точки земного шара. Наверное, у всех есть хоть один чат детского сада, школы или работы, которые могут засорять смартфон другим мусором. Очистку делаем при помощи таких шагов: запускаем приложение с своим аккаунтом, нажимаем “Ещё” внизу справа, далее “Настройки”, “Мультимедиа”. Вайбер разработан так, что отключает автоматическое сохранение всего, что присылают. Стоит выбрать определенный период, который будет хранить все полученное, по истечению этого срока, приложение автоматически избавится от старых фото, видео, аудио. Теперь, нажимаем “Хранить медиафайлы”,  выбираем нужный срок хранения.

Аналогічно можна очистити кеш листів, перейшовши з основного меню в "Установки" - "Виклики та повідомлення". Якщо у вас є старі та не потрібні чати, які можна видалити, то знизу натисніть “Очистити історію повідомлень”.

Очищаємо кеш в Telegram на iPhone

Одна з найзручніших і найшвидших програм для спілкування без відео-чату – це Telegram. Якість дзвінків завжди на вищому рівні, а також хмарне сховище файлів більший, ніж у інших. Порівнюючи інші месенджери, наприклад Вайбер, у телеграмі не зберігаються мультимедійні файли на Айфон примусово. Тому чистити потрібно буде кеш, а не папку в галереї.

Для того, щоб видалити кеш Телеграм на Айфоні, необхідно увійти до програми під своїм обліковим записом. Після цього натискаємо на “Меню” у лівому верхньому куті дисплея, переходимо в розділ “Налаштування”. Тепер потрібно відкрити вкладку “Дані та пам'ять” та розгортаємо вікно “Використання медіа”. Тут надається вибір терміну зберігання файлів, як і у вайбері. У розділі “Зберігати медіа” є повзунок, який зрушуємо на зручний для вас період, після якого дані будуть видалятися. І тут можна видалити кеш, натиснувши "Очистити кеш Telegram".

Якщо потрібно очистити іншу інформацію у вкладці "Конфіденційність" переходимо в меню "Керування даними". Даний рух дозволить вам позбутися платіжних відомостей та чернеток. Натискаємо “Видалити чернетки” та “Видалити платіжні дані”. 

Загальне скидання налаштувань iPhone для повного очищення

Щоб скинути всі налаштування та почистити кеш разом, можна застосувати “Загальне скидання”. Але, у разі, краще створити резервні копії особистих даних, оскільки система видалить всю інформацію. Після того, як ми створили копію, потрібно перейти в "Налаштування", далі вибираємо "Загальні", після "Скинути" та "Скинути всі налаштування".

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі