Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Чому Apple йде в інтернет?

Як повідомляють інсайдери BuzzFeed News, на весняній презентації нам не представлять нових девайсів: захід буде цілком присвячений сервісам та послугам, а головною темою стане оновлена платформа Apple News. Користувачі отримають платний доступ до газет та журналів за підпискою. Презентація пройде на території скляного Колізею в Театрі Стіва Джобса.

Також Apple готує до релізу стрімінговий відеосервіс. Компанія вже давно займається його розробкою, та навіть створює ексклюзивний контент для нього. Нещодавно з'явилися нові подробиці про майбутній сервіс. Повідомляється, що передплата жителям США коштуватиме 15 доларів на місяць. Ми також не стоїмо на місці та пропонуємо дуже зручний та сучасний спосіб замовлення девайсів.

Чому компанія почала йти в інтернет? Останній фінансовий квартал показав, що продаж iPhone впав на 15% у порівнянні з тим же періодом 2017 року, зате сервіси зростають. Детальніше ви можете почитати про це у самої Apple.Не важко здогадатися, що сервіси можуть приносити більше грошей, ніж продаж iPhone. Але чи будуть ці сервіси популярні, як і AppleMusic? Побачимо протягом року. Але в будь-якому випадку це політика Apple — правильний підхід.