iMac - ікона дизайну та технологічності

iMac-ікона дизайну та технологічності
Техніка Apple вже багато років є іконою дизайну та технологічності. Форм-фактор iMac у вигляді моноблока – це найкраще рішення в сегменті настільних комп'ютерів. Тонкий корпус на витонченій підставці, в який інженери помістили потужну електроніку: накопичувач, графічна карта, процесор, динаміки, камеру та ще багато елементів, які створюють таку потужну продуктивність.
Філософія Apple — мінімум кабелів, тому в заводському комплекті постачається бездротова клавіатура Magic Keyboard, миша Magic Mouse та Magic Trackpad.
 iMac - ікона дизайну та технологічності

iMac дарує безмежні можливості для втілення уяви у життя. Тому ідеально підходить для роботи з графікою; справляється як з офісною роботою, так і з відеомонтажем. Це ідеальне рішення для художників, дизайнерів, музикантів та програмістів.

Але, не дивлячись на те що Apple продумує свої вироби до дрібниць, вони іноді все ж таки потребують якісного ремонту. Якщо з Вашим iMac трапилося лихо, не варто переживати – наші кваліфіковані майстри допоможуть повернути його до життя.
Компанія 2Mac надає такі послуги з ремонту Apple iMac:
* заміна матриці на iMac ;
* заміна захисного скла;
* заміна кулера на iMac;
* ремонт або заміна блока живлення;
* комплексна профілактика пристрою та заміна термопасти на iMac;
* ремонт або заміна материнської плати;
* збільшення обсягу накопичувачів;
* заміна жорсткого диска;
* установка різних операційних систем – Mac OS, Windows.
Професійні фахівці компанії 2Mac дадуть відповіді на всі питання, що стосуються ремонту та сервісного обслуговування iMac, а також запропонують кращі ремонтні рішення для вас. Телефонуйте або залишайте заявки про ремонт на нашому сайті.
Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі