Який iPhone краще вибрати?

Порівнюємо останні моделі iPhone

Какой айфон лучше выбрать
Нещодавно мої друзі вдалися в питання, чим відрізняється один iPhone від іншого, крім виду та різниці в вартості. Найчастіше це стосується моделей iPhone 7, 8, X, Xs Max. Вони навіть підготували статтю з розбором цього, здавалося б, простого питання... але чи все так просто? Нумо розбиратися!

Почнемо, мабуть, з сімок. Айфон 2016 року зробив чергову революцію: Apple, на жаль, відмовилися від 3,5 роз'єму. Добре це чи погано - вирішувати лише вам. Особисто мені такий підхід припав до душі. Разом з iPhone 7, Apple представили й , які дуже приємно були сприйняті практично всіма. Хоча я досі користуюся й дротовими навушниками теж, правда тепер з конектором типу лайтнінг. Всі ви знаєте чим це обернулося у результаті. У вашому телефоні є 3,5 роз'єм? Чи обмежилися Apple лише такою кардинальною зміною? Безперечно ні. Чи привніс цей айфон щось нове в індустрію? Безумовно так! Дві камери в одному смартфоні? Легко! Старший брат сімки отримав “друге око”, за допомогою якого смартфон міг порадувати нас такими “делікатесами” як оптична стабілізація зображення, система широкого кольору, можливість фото та відеозйомки в умовах низького освітлення. Спалах також зазнав деяких змін: чотири потужні світлодіоди світять на 50% яскравіше. Більш того, спалах автоматично підлаштовується під колірну температуру навколишнього середовища: в результаті виходять чіткі, добре освітлені знімки. Отже:

iPhone 7/7plus: Нижча вартість (місткість пам'яті 32, 128)
Міцний алюмінієвий корпус, наданий у більшій кольоровій гамі (black, silver, gold, rose gold, jet black, red)

Ну гаразд, так, а що там із вісімками?

iPhone 8/8plus:
Скляний корпус з укріпленою рамкою представлений у чотирьох кольорах: silver, space gray, gold, red.
Бездротова зарядка, дисплей з підтримкою технології True Tone з чотирьохканальними датчиками зовнішнього освітлення.
Більш потужний процесор A11 Bionic, який підвищує продуктивність на 30%.
Поліпшена якість камери, як основної, так і фронтальної.
Айфон 8 це хороший, цілісний і якісний продукт до того ж дуже приємний на дотик!

IphoneX або iPhone10, або що взагалі не так із цими назвами?!

Apple кажуть, що це римська десятка, але з усіх щілин тільки і чутно "ІКС". Звичайно людей можна зрозуміти - три літери не шість, якщо звісно вважати м'який знак. Питання досить суб'єктивне, тому прошу вас обговорити цю тему в коментарях.
Отже, iPhone X (як читати це "Х" вирішуйте самі)

Місткість пам'яті: 64 чи 256
Представлений у двох кольорах (space gray та silver), але для людей, які потребують ширшої палітри кольорів є оригінальні чохли. Задня панель виготовлена ​​із надміцного скла, а бічна рамка - із нержавіючої медичної сталі. Безрамковий дисплей оснащений технологією true tone, але на відміну від iPhone 8, 8+ екран із шестиканальними датчиками. Захист від вологи IP67. Відсутність кнопки home: замість неї з'явилися комфортніші екранні жести, які так полюбили фанати Apple. І справді, якщо ви працюєте з macbook для вас це буде справжній подарунок. Функція Face ID, яка максимально надійно захищає пристрій від стороннього проникнення. Всі ці дива перекочували й в ХS, а разом з ним - в Xs Max, то чому б не поговорити і про них?
Xs/Xs Max.
На відміну від iPhone X, представлені в трьох кольорах: silver, space gray, gold. Зовні нічим не відрізняються. На відміну від iPhone X, отримали рейтинг захисту від вологи IP68 (що ці циферки взагалі означають?) Місткість пам'яті 64, 256, 512 гігабайт. Підтримує як одну, так і дві SIM-карти. Покращена камера, потужніший процесор. Ось і всі справи!

Ну що сказати, заплутати споживачів з таким невеликим модельним рядом їм вдалося добре. Існують думки що Джобс такого б не допустив, але ось у чому проблема. На кожну модель, з представлених вище, знайдеться свій покупець, й це справді хороший хід. Потрібно давати кожному те, що йому хочеться. Хочеш дзвонилку? Бери 5s. Телефон для роботи? 7plus твій вибір! І так далі. При цьому не потрібно особливо переживати через характеристики: якщо ми говоримо про айфони всі вони працюють добре.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі