Ламаєте голову над тим, який Macbook вибрати? Який найпотужніший? Який найлегший? Хто довше тримає батарею? Давайте розберемося.

Ламаєте голову над тим, який Macbook вибрати?Почнемо з бюджетної лінійки ноутбуків компанії Apple, яку займає MacBook Air. Просто тому, що він найдешевший та найпростіший з ноутбуків Apple. Відмінно підійде для серфінгу в інтернеті та вирішення нескладних завдань. Він поставлявся у двох різних варіантах розміру екрана - 11-дюймові та 13-дюймові. Починаючи з 2015 року, Apple скоротила лінійку та випускає лише 13-дюймові моделі. Роздільна здатність 1440 × 900 пікселів, графіка підтримується за допомогою інтегрованої карти - Intel HD Graphics 6000.

Наступний кандидат - це Apple MacBook 12 дюймів. Модель цього ноутбука має невеликий екран та тонкі рамки. Він тонший, легший й компактніший, ніж MacBook Air. Також встановлений дисплей Retina з високою роздільною здатністю (моделі MacBook Air оснащені традиційним РК-дисплеєм, крім MacBook Air 2018: у цій моделі використовується Retina дисплей). Відмінний варіант щоб зручно їздити у відрядження. В нас ви можете знайти оригінальні, а також високоякісні копії комплектуючих до всіх моделей MacBook.

Ну а далі - Apple MacBook Pro - це бізнес-ноутбук, орієнтований професійну діяльність. Ця модель буде швидшою й потужнішою. Випускається у двох розмірах: з діагоналлю 13 та 15 дюймів (з 2006 по 2012 рік випускалася також 17-дюймова версія). Починаючи з 2012 року на всіх MacBook Pro встановлений дисплей Retina. Ще одним плюсом є додавання нового елемента в 2016 році - Touch Bar. Apple MacBook Pro подолає будь-які складні завдання, ідеально підійде для фото і відео монтажу.

Якщо з вашим Macbook щось трапилося, оператор нашого сервіс-центру (073) 043-048-3 допоможе вам визначити проблему та запропонувати шляхи її вирішення.

Поставити запитання фахівцю

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі