Топ 5 найпоширеніших поломок Macbook

 

Топ 5 найпоширеніших поломок Macbook

Всі ми знаємо, що ноутбуки від Apple - дуже якісні та зручні у використанні, але, на жаль, будь-яка техніка не застрахована від поломок. А якщо ви щасливий власник останніх моделей MacBook, ремонт обійдеться досить дорого. То як же заощадити?

Всі ми любимо попити чай, каву або воду за робочим столом, на якому звичайно ж стоїть Mac. Як наслідок, третина всіх звернень до сервісного центру Apple пов'язана з попаданням вологи в макбук. Що робити, якщо в MacBook потрапила рідина? Негайно звернутися до сервісного центру для чищення та просушування ноутбука! Чим швидше наші фахівці оглянуть девайс — тим краще, адже зменшується небезпека замикання та корозії. У легкому випадку все обійдеться просушуванням та економією ваших коштів, а у важкому - може знадобиться заміна багатьох деталей (навіть заміна материнської плати).

Наступною поширеною проблемою є несправність у системі охолодження. Ця поломка може призвести до дуже серйозних наслідків. Якщо не звернутися до сервісного центру, через деякий час можуть виникнути поломки жорсткого диска або відеочіпа.

Досить популярна проблема, коли MacBook не хоче вмикатися. Найімовірніше, існує проблема з живленням: несправна зарядка, «мертва» батарея, згоріла плата живлення, пошкоджена материнська плата. Точну причину можна встановити тільки після професійної та безкоштовної діагностики в нашому сервіс-центрі. Після неї буде відомо який ремонт, або заміна запчастин потрібні. Також завдяки нашому прайсу знижених у ціні товарів ви можете непогано заощадити.

Проблеми з дисплеєм Macbook. Усі несправності, пов'язані із зображеннями дисплея, можна умовно розділити на ті, які спричинені фізичними факторами (механічними пошкодженнями) та апаратними поломками. У першу категорію входять удари по екрану, падіння ноутбука, випадково забуті речі при закритті верхньої кришки та ін. До апаратних поломок відносяться несправності деталей та компонентів системи внаслідок короткого замикання, затоплення чи зносу.

Типові ознаки несправності: "двоїння" зображення; поява на дисплеї смуг, артефактів та ін. На нашому сайті ви знайдете дисплеї до всіх маків    

Якщо ви почали помічати, що MacBook повільно працює, вам варто звернутися за професійною діагностикою пристрою. У разі несправних деталей, система працює нестабільно чи не може використовувати всі апаратні ресурси комп'ютера. Також повільно працюватимуть важкі програми на застарілому устаткуванні, або ж при невдалому оновленні операційної системи, наявності шкідливих програм тощо.