Логотип Apple. Чому яблуко?

Apple яблуко дійсно надкусане?Дивлячись на знамениті логотипи, ви можете поставити запитання. Звідки це взялося? Звідки вони взяли ідею, натхнення? Найчастіше візуальні символи мають історію, і сьогодні ми обговорюватимемо логотип Apple. Це один із найвідоміших логотипів у світі. І одне з найбільш обговорюваних питань -
"Чому в логотипі Apple яблуко надкусане?"

Походження логотипа Apple починається ще 1977 року, коли Реджіс МакКенна запропонував Робі Яноффу стати його артдиректором. Йому було доручено розробити логотип для Apple Computer. З того часу з'явилося кілька історій про знаменитий логотип.

Один із міфів полягає в тому, що це данина поваги Алану Тьюрингу, людині, яка заклала основи сучасного комп'ютера. Алан Т'юрінг, якого часто звинувачували в гомосексуалізмі і загрожували в'язницею, з'їв яблуко, отруєне ціанідом. Хоча це звучить досить цікаво, пан Янов спростував цей міф, поряд з іншими історіями, пов'язаними з релігією. Згідно з одним з міфів, яблуко представляє знання і плід, що привів Ісаака Ньютона до відкриття концепції гравітації.

Так що ж, спитаєте ви? Пан Янофф сам відповів на запитання "Чому в логотипі Apple яблуко надкусане?" під час інтерв'ю у 2009 році:
«Причина надкусаної частини в тому, щоб не плутали з іншими фруктами, як, наприклад, з вишнею. А чому саме яблуко? Якось Стів Джобс у юнацтві працював у саду і вирішив назвати свій бренд Apple». Але чи прихована історія за таємною завісою логотипу? Ми ніколи не дізнаємось!