Ремонт iPhone X: скільки це все коштує?

Ремонт iPhone XРемонт iPhone X — один із найдорожчих видів послуг для мобільних яблучних пристроїв. Пояснюється це свіжістю моделі та дорожнечею запчастин.

Придбання нового яблучного пристрою вартістю $999 – складне та ризиковане рішення для багатьох споживачів. Яблучний смартфон, оголошений «смартфоном майбутнього» завдяки новим функціям, таким як Face ID та Animojis, але 999 доларів – все ще великі гроші за скляний пристрій, який може легко розбитися з одного промаху. І як ми бачимо в цій статті, що Ви читаєте зараз, ремонт iPhone X коштує дорожче, ніж ремонт будь-якого яблучного смартфона.

Так, наприклад, щоб полагодити екран на iPhone X, необхідно підготувати для Вашого майстра суму приблизно рівну $279. Можна дивуватися, але заміна екрана на iPhone X один із найдорожчих видів послуг.

Далі за списком йде заміна корпусу, вартість якого становить приблизно $200. Це пояснюється тим, що разом із корпусом змінюється заднє скло, вартість якого – $80.

Тому купуючи, варто замислюватися - чи готові ви до того, що Вам рано чи пізно доведеться відремонтувати iPhone X?

iPhone XНаперекір тому, що корпорація Apple стверджує, що яблучний девайс десятого покоління зроблений із найміцнішого скла, передня та задня частина тріснули при першому ж падінні в краш-тесті. Пошкодження на лицьовій частині девайсу змусив Face ID працювати некоректно або вимкнутись, про що Apple вже попередив, коли йшлося про падіння X.

Ремонт екрана на iPhone 7 та 8 коштує 149 доларів, тоді як покоління Plus коштують на 20 доларів дорожче. Скільки обійдеться екран iPhone X, що тріснув, вже відомо. До того ж, Apple стягує 549 доларів там, де за ремонт iPhone 7 та 8 необхідно підготувати від 319 до 399 доларів.