Любиш фоткати? Apple запустила конкурс мобільної фотографії!

Usb кабель, lightning для iPhone, iPad

311 грн

Attention! Є новини з Купертіно! Компанія Apple, починаючи з 2015 року, проводить конкурс присвячений мобільній фотографії. Умови такі: ви знімаєте фото на будь-який IPhone та публікуєте його в соцмережах, Instagram або Twitter, з тегом #shotoniphone. Ще є можливість надсилати оригінали на пошту shotoniphone@apple.com у листі повідомте свої дані у форматі «ім'я_прізвище_модель айфона». За умовами конкурсу приймаються як невідредаговані, так і оброблені зображення. Публікувати фотографії, які візьмуть участь у конкурсі, можна з 22 січня по 7 лютого цього року.

Але є кілька обмежень для фотографів: потрібно бути старше 18 років, а родичі або сам фотограф не повинен працювати в Apple.

До речі, якщо раптом ти хочеш позбавитися свого старого пристрою та придбати новий IPhone, ми допоможемо тобі з вибором.

Знімки переможців будуть розміщені на будинках, стадіонах, у транспорті, у роздрібних магазинах виробника, на білбордах по всьому світу й, звичайно, на сайті та в інстаграм-акаунті Apple. Також Apple зобов'язується згадувати автора за будь-якого використання знімка.
А наш сервіс допоможе підготувати твій IPhone до конкурсу.

Творіть!😊