Що подарувати на День святого Валентина? Топ 5 техно-подарунків

    1. Безпрограшний варіант - подарувати флагманський смартфон. З доступного сегмента я б рекомендував iPhone 7. Це якісна та популярна модель за невелику ціну. Для тих хто готовий розщедриться, рекомендую топові iPhone XR, XS, XS Max. Великий екран, золотий колір, топові характеристики та все те, за що ми так любимо Apple.

Наушники AirPods беспроводные MMEF2

  • Для власників iPhone чудовим подарунком будуть бездротові навушники AirPods. Дуже зручний, стильний та мега популярний аксесуар.  Це - найкращий  варіант у своїй ніші, в середньому за 190 $                                                                                                    
  • Але, якщо подивитися на ситуацію ширше, і не звертати увагу на цінники, рекомендую придивитися до Apple Macbook, який можна придбати, починаючи від 1000$. Тут вам вирішувати яку модель вибрати: легкий і компактний Macbook Air або багатозадачний Macbook Pro який впорається з будь-якими завданнями.                                                                                               
  • Планшет з тих предметів, які бажають усі, але тверезо оцінивши свої можливості, вирішують, що є найкращі способи витратити гроші. Саме з цієї причини iPad буде гарним подарунком.                                                                                                
  • DJI – це кампанія, яка змінила концепцію подорожей. Дрон буде відмінним подарунком для мандрівників. Купуючи квадрокоптер, ви купуєте можливість насолоджуватися природою з таких ракурсів, які не доступні більшості туристам. DJI надає великий вибір моделей, починаючи від 750$