Найпопулярніші помилки iPhone і що з ними робити?

Іноді під час користування телефоном на екрані може з'явитися помилка, яка має відповідний номер. У разі відсутності досвіду в роботі з цим девайсом, помилки iPhone напевно лякають користувачів.

У якому разі з'являються помилки iPhone?

Найчастіше помилки з'являються в результаті підключення до комп'ютера або ITunes. Оскільки додаток та телефон були розроблені однією компанією, не варто хвилюватися, адже помилка повідомляє про незначні збої в роботі телефону. Найпопулярніші помилки iPhone - 4005, 4013 і 4014 викликані конфліктом між ноутбуком і телефоном. Про що говорить помилка 4013? Айфон не може здійснити запис даних на внутрішню пам'ять. У цьому випадку розробники пропонують перепрошувати пристрій. Якщо цей спосіб не допоміг, рекомендуємо звернутися до сервісного центру. Помилки під номерами 4005 та 4013 з'являються під час відновлення телефону, також слід перейти в режим DFU.

Як розв'язавати проблему появи помилки?

Для початку переконайтеся, що у вас встановлений ITunes останньої версії. Оскільки кожне оновлення має відмінність від попередньої версії, необхідно своєчасно оновлювати програми.

Якщо встановили нову версію, потрібно перезавантажити телефон, оскільки очищається оперативна пам'ять.

Після цього необхідно перевірити, чи інстальовано оновлення на комп'ютері. Звертаємо вашу увагу, що оновлення повинні бути тільки від офіційного постачальника. Техніка Apple досить примхлива в роботі з підробками, не оригінальними програмами та запчастинами.

Помилка може пов'язана з несправним USB кабелем, оскільки шнур може легко пошкодитися внаслідок тривалої експлуатації.

Якщо ви зробили всі дії, але вони не допомогли відновити колишню працездатність, ви можете спробувати синхронізувати телефон з іншим ПК.

Можна замінити акумулятор. Звичайно ви можете подумати, що ця дія ніяк не пов'язана з появою помилок, але не варто замислюватися про логіку дій, а просто варто провести заміну.

Останнім кроком є відновлення айфона як DFU. Для цього потрібно одночасно затиснути та утримувати протягом 10 секунд кнопки Power та Home. Таким чином ви зможете самостійно оновити прошивку телефону.

Ми рекомендуємо звертатися до сервісного центру для отримання кваліфікованої консультації. У разі виникнення помилок, майстер проведе безкоштовну діагностику та зможе встановити причину пошкодження.

Ще більше корисних статей: