Якщо iPhone потонув, що ж робити?

Однією з найчастіших причин, з яких до нас звертаються до сервісного центру, є потрапляння рідини всередину телефону. Не рідко телефон падає у ванну, раковину чи власник випадково проливає чай, каву на улюблений смартфон. Що робити, якщо стався контакт з водою?

Для початку необхідно відключити телефон, і якнайшвидше віднести його до сервісного центру. Іноді оперативне втручання майстра дозволяє зберегти працездатність телефону або мінімізувати витрати на ремонт.

Після того, як IPhone потрапляє в сервіс, майстер оперативно розбирає його. Після цього використовується спеціальний розчин для чищення всіх комплектуючих, а потім телефон просушується. Після проведених процедур майстер проводить діагностику пристрою, щоб встановити, чи працює телефон повністю: у разі виявлення поломки, вона оперативно усувається. Якщо телефон повністю працює, інженер збирає його і тестує, після чого ви зможете знову отримати робочий телефон.

Що робити, якщо айфон впав у воду?

Щойно ви ознайомилися з пунктами про те, що робити якщо айфон впав у воду, але існує кілька рекомендацій з приводу того, чого не варто робити із залитим iPhone.

  • Не варто самостійно перевіряти працездатність телефону. Увімкнення телефону може призвести до короткого замикання або швидкого окислення контактних записів.
  • Не рекомендується намагатися висушити телефон підручними засобами (на батареї або за допомогою фена). Якщо перегріти айфон, може вийти материнська плата, заміна контрою обійде досить дорого
  • При спробах висушити iPhone за допомогою фена, врахуйте, що тепле повітря просто не потрапить усередину корпусу. Тому майстри розбирають смартфон повністю.
  • Якщо ви вирішили самостійно розібрати телефон, не варто забувати, що крім сушіння, внутрішні деталі необхідно очистити в спеціальному розчині.
  • В інтернеті ви можете знайти масу порад, про те що ж робити якщо iPhone потонув. Найпопулярнішою порадою є сушіння в рисі. Даний спосіб не тільки некорисний, але і вкрай небезпечний для вашого телефону, оскільки всередину iPhone проникає дрібний рисовий пил, який при взаємодії з вологою перетворюється на слиз. Таке сушіння лише прискорює окислення контактів, шлейфів, металевих елементів.

Якщо ви сподіваєтеся на гарантійний ремонт, при цьому замовчуючи причину поломки, не сумнівайтеся, що досвідчений майстер відразу ж помітить попадання вологи всередину iphone. На телефоні також встановлені датчики, які сповіщають про попадання рідини айфона, вони стають червоними, що дозволяє швидко визначити зони намокання.

Вартість та тривалість ремонту майстер зможе встановити тільки після того, як буде проведена діагностика IPhone, адже все залежить від безлічі факторів. Наприклад, на працездатний стан впливає середовище, в якому знаходився телефон, тривалість взаємодії з вологою, а також додаткові поломки, спричинені внаслідок намокання.

Ще більше корисних статей: