Заміна комплектуючих за гарантією

Нова послуга від компанії 2Mac - заміна комплектуючих за гарантією.

Сьогодні в Києві можна знайти безліч сервісних центрів, які ремонтують MacBook. Хтось робить це якісно, ​​хтось тільки взявши викрутку в руки вважає себе майстром, але за фактом не завжди роблять якісний ремонт, а основне завдання "викачати" з клієнта більше грошей. За роки існування нашої компанії ми побачили наслідки таких сервісів.

Приклад: до нас потрапляє MacBook на заміну відеочіпа, ми називаємо вартість яка здається власнику ноутбука дорогою, після цього він звертається так до званих "експертів у сфері ремонту MacBook" вони ж, своєю чергою, намагаючись відремонтувати ноутбук не лише посилюють ситуацію, а в окремих випадках просто випоюють життєздатні компоненти, повертаючи на місце несправні. Потім, власник MacBook повертається до нас із вже перепаяним ноутбуком, у результаті вартість початкового ремонту збільшується вдвічі. Але це добре, якщо ми можемо відремонтувати: бувають такі випадки, що просто такі майстри "вбивають" працездатність ноутбука, й він не підлягає ремонту!

Якщо ж ваш MacBook, починаючи з 2011 року випуску, відноситься до не ремонтнопридатних в результаті неякісного ремонту, ми знаємо як вам допомогти. З недавніх часів існує така послуга, як заміна материнської плати за гарантією. Ми поміняємо материнську плату за гарантією, а головне imei її збережеться, адже все відбувається офіційно через компанію Apple.

До нас досить часто потрапляють пристрої після залиття, що ж, відновлення материнської плати після попадання вологи ми виробляємо, але передбачити вартість такого ремонту практично не можливо. Адже в деяких випадках достатньо провести комплексне чищення після поїдання вологи, після якої ноутбук працюватиме знову, а в окремих випадках потрібно замінити не тільки конденсатори, але й окремі процесори, а й батарею, дисплей у зборі, тачпад та інші компоненти. Як результат — дешевше купити новий Макбук, ніж його відновлювати.

Якщо ж сказана вище неприємність відноситься до вас, не варто ставити хрест на своєму пристрої. Вам достатньо відправити ноутбук до нас, а ми замінимо всі залиті комплектуючі на нові, за гарантією. У чому підступ, запитаєте ви? А ні в чому, адже наша компанія робить все можливе, щоб показати приклад іншим сервісним центрам, як повинен виглядати і які послуги надавати — сервісний центр з ремонту Macbook і iMac сьогодні.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі